KC Nijkerk verzamelt herbruikbare goederen (goedzooi) in. In totaal werd in 2018 113.190 kg ingezameld, waarvan ruim 98.764 kg als product of grondstof is hergebruikt. Dit geeft een milieurendement van 87.3%.

Veiling

Prospera gouden horloge

Deze veiling sluit op: 9 februari 2019 om 16:00
Veiling Prospera gouden horloge

Mechanisch horloge Prospera de luxe uit  60-er jaren met duidelijke gebruikssporen.

14 Kt goud gemerkt. Serienummer 246939.

Totale lengte lederen band + horloge ca. 20cm.

Loopt niet en geen garantie!

Veiling Prospera gouden horloge Veiling Prospera gouden horloge Veiling Prospera gouden horloge
35, 00

huidig bod

Bod na 1 biedingen Deze veiling sluit over:
GESLOTEN
Klik hier om de veilingvoorwaarden te bekijkenU kunt niet meer bieden op dit artikel, de veiling is gesloten.
return-arrow

huidig bod

Bod na 1 biedingen
35, 00
Deze veiling sluit over:
GESLOTEN

ONZE   TROTSE   PARTNERS

Gemeente Bunschoten Gemeente Baarn Kringloop Rova Kringtex B.V.
pickup
©2019 Kringloop Centrum Nijkerk
voorwaarden | disclaimer